top of page

Hizmetlerimiz

IMG_0280-min.webp

Günlük Tabldot Yemek Servisi

Dudo Catering olarak, şirketler ve kurumlar için günlük tabldot yemek servisi sunuyoruz. Her gün taze ve besleyici yemekler hazırlayarak müşterilerimizin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmaktayız. Menü planlamalarımız, dengeli beslenme ilkelerine uygun olarak yapılır ve her gün değişen çeşitlilikte lezzetler sunmaktadır. Beslenme biçimleri öğrencilerin ve çalışanların verimini doğrudan etkilemektedir, verdiğimiz günlük yemek hizmetiyle memnuniyetinizi ve veriminizi artırmayı garanti ediyoruz.

Her gün taze malzemelerle hazırlanan, besleyici ve lezzetli yemekler.

Tabldot (1).webp
Tabldot_edited.jpg
IMG_0280-min.webp

Kurumsal Etkinlikler için Catering Hizmetleri

İş ortaklarımızın çeşitli taleplerine en uygun çözümleri sunarak memnuniyetlerini garanti ediyoruz. İş toplantılarından seminerlere, ürün lansmanlarından yıl sonu kutlamalarına kadar her türlü etkinlik için özel menüler ve yüksek kaliteli servisler sağlıyoruz. Her menü, etkinliğinizin konseptini ve stilini yansıtacak şekilde özenle hazırlanır ve unutulmaz bir yemek deneyimi sağlar.

Vegan, vejetaryen, glutensiz ve daha birçok özel diyet ihtiyacına uygun menüler.

Kurumsal Etkinlikler.webp
Kurumsal Etkinlikler (1).webp
IMG_0280-min.webp

Kişisel ve Özel Etkinlikler için Catering

Düğünler, doğum günleri, nişanlar, yıldönümleri ve diğer özel etkinlikleriniz için geniş bir yelpazede catering hizmetleri sunuyoruz. Kişisel tercihlerinize ve etkinliğinizin temasına uygun olarak hazırlanan menülerimizle, misafirlerinize unutulmaz bir gastronomik deneyim yaşatmayı garanti ediyoruz.

Farklı kültürlere ve damak tatlarına uygun geniş menü seçenekleri.

Kişisel ve Özel Etkinlikler.webp
Kişisel ve Özel Etkinlikler (1).webp
WhatsApp Image 2024-04-25 at 01.09.33-fotor-bg-remover-20240425113821.png
bottom of page